Зема игла и ја заби во телефонот – Кога ќе видите зошто, ќе ви стане јасна оваа лудост! (видео)


loading…Колку пати сме сакале да исчистиме некој дел од телефонот а не сме можеле, бидејќи не е достапно. Ова видео ќе ви покаже еден начин.

Покрај тоа има уште седум други супер трикови. Погледнете и уверете се сами:

Извор: exclusive.mk

loading...
Previous Јоксимовиќ со трогателна животна судбина: Од дома заминав многу млад, живеев во сиромаштија
Next Честитки од сите страни: Нов член во семејството Манојловиќ, се роди малата Ања (фото)

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *