in

Слушнете го мојот најнов МИКС со наслов: Tose Proeski – Krajnje vrijeme (DJ Ljupce1982 MIX)

За рок од два три дена на Јутуб пуштив два МИКСА што не се случило одамна. За новиот мој МИКС се рабити за песната на Тоше Пероески со наслов Крајне Време и е Српска верзија на песната. Немав некоја специјална мотивација за овој МИКС него ми стоеше во план да ја смиксам песната што конечно се случи. Има и други песни који се во план но не знам кога ќе ги направам. Слушнете ја ова верзија од Хитот на нашата музичка икона Тоше Проески и уживајте:

loading...

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Немил настан ја прекина свечената прослава по повод 92-от роденден на британската кралица! (ВИДЕО)

Својот живот го преточи во стихови: Анастасија Ражњатовиќ конечно ја сними својата прва песна!