in ,

Баба со чудна желба: „Од прв момент кога ги видов на тв сакав да ја запознаам Карлеуша“ – дојде во студио (видео)

loading…Колку и да звучи необично оваа баба која стана хит на интернет имала една голема желба која конечно и е реализирана, да ги запознае членовите на жирито на Ѕвездите на Гранд. Иако мислела дека никогаш тоа нема да се случи сепак нејзината желба се оствари.

Не можеше да си поврува на очите дека ја нашминкаа, средија и ја поканија во студиото каде се снима музичкото натпреварувачко шоу Ѕвездите на Гранд.

Едноставно погледнете:

Извор: exclusive.mk

loading...

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Викенд хороскоп (02.06 – 03.06)

Дознајте како подзнакот влијае на вашиот карактер!