in , ,

ВИДЕО: Порнич на Тања Савиќ!

loading…Најпопуларните учесници во „Ѕвездите на Гранд“ имаат многу бурен љубовен живот. Приказните за нивните партнери, раскинувања кавги со години се на насловните страни во регионот.

Некои од раскинувањата беа многу болни, па по нив следуваа и препукувања по медиумите. Дарко Филиповиќ во еден момент по раскинувањето со Тања Савиќ тврдеше дека има порно снимка со неа, што ја шокираше јавноста и ја разбесни пејачката. Низ какви се љубовни згоди и незгоди минаа ѕвездите на Гранд, погледнете на видеото со клик ТУКА

Извор: zase.mk

loading...

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Ден по кралската венчавка сите зборуваат за морбидниот момент (фото)

Цел свет мисли дека знае што се крие на фотографијата, а вистината е сосема поинаква