in ,

НЕВЕРОЈАТНИ ТРИКОВИ: Оладите го пивото за помалку од 5 секунди! (Видео)

loading…Трикови, трикови и трикови… Безброј трикови, безброј генијалности. Но секогаш има што да се научи од нив, а секако тоа да биде нешто ново и едноставно.

Сезоната на пиво со кикирики или чипс ни пристигна. Посекако сакаме пивото да е секогаш ладно, но тоа често знае да биде проблем на големите летни пеколни горештини.

Ова е неверојатен трик со кој ќе го изладите пивото за помалку од 5 секунди, ќе уживате во неговата свежина и вкусот со помош на овој генијален начин на ладење.

Погледнете го видеото на него се наоѓаат десетина трикови, а трикот со пивото погледнете го на 0,52:

Извор: exclusive.mk

loading...

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Бој Бендот NSYNC има причина за да се радуваат

Статуа кој го дава Трамп гол е продадена за 26 000 долари