БЕЈБСЏЕТСЕТ

Станија бара маж – еве кои услови треба да ги исполнувате (фото)

loading…Станија Добројевиќ е сон за многу мажи, но сега конечно призна дека има една “маана”.

Најпознатата старлета на својот инстаграм профил објави фотографија од кујна, каде пробуваше да зготви храна, облечена во провокативна комбинација.

Сепак, таа призна дека не се снаоѓа добро во кујната, па решила да најде сопруг кој би го превел тоа наместо неа.

 

“Очајна домаќинка, во потрага по сопруг кој готви, има ли некој?”, напиша Станија во описот на фотографијата.

 

 

Извор: koktel.mk

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…

Close
Close