in

Станија спие по танга, а се шета без гаќички: Нови фотографии од неа предизвикаа бура на социјалните мрежи

loading…Српската старлета Станија Добреевиќ знае како да го привлече вниманието на социјалните мрежи. Таа постојано е активна и често пати знае да ги почасти своите фанови со провокативни фотки.

Така беше и овој пат. Таа објави три фотографии последователно, каде што на првата се фотографираше само по т@нга, додека пак на другите две, како и секој пат се пофали со својот задник.

Во продолжение можете да ги погледнете фотографиите.

 

I did not come here to participate, I came here to dominate. 🔱

A post shared by STANIJA DOBROJEVIĆ (@stanijadobrojevic) on

Извор: vesti24.mk

loading...

What do you think?

3 points
Upvote Downvote

Total votes: 3

Upvotes: 3

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Лондон затвара 500 Цркви и отвара 423 нови Џамии…

Пазете се од Фејсбук хакери – хакнат профил на девојка