in ,

(ФОТО) Ги запрепасти сите: Марија Шерифовиќ целосно гола во прегратка на набилдан маж

loading…


Пејачката Марија Шерифовиќ искрено призна на јавноста дека е дел од ЛГБТ популацијата, а од тогаш никогаш не е снимена со партнерка. Меѓутоа никој не се надеваше дека ќе биде фатена во интимна прегратка со маж.

Имено Марија е целосно гола фатена во прегратка на исто така гол маж и со таа постапка ја изненади јавноста.

Сепак во прашање е само најава за песната „Тоа не е љубов“ кој ќе може да се слушне од 9 март.

Извор: vesti24.mk

loading...

What do you think?

-2 points
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 2

Downvotes percentage: 100.000000%

loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Дневен хороскоп (03.03.2018) Сабота

ГРАДОВИ ПРЕД ИСЧЕЗНУВАЊЕ: Во овие Македонски градови