in , ,

Сексапилната бразилка изјави дека нејзиниот задник ќе ги предвидува резултатите на Светското првенство во фудбал што ке се одржи во Русија

loading…


Сузи Кортез одлучи ова лето да го помине во Русија, за Светското првенство во фудбал, со оглед на тоа дека Сузи е огромен фан на фудбалот. Некогашната Мис бумбум и страствената навивачка на Барселона одлучи да се појави на Мундијалот зацврстувајќи ја својата популарност благодарејќи на нејзниот секси задник.

Сузи изјави дека ќе ги предвидува резултатите од натпреварите на еден необичен начин, бројките ќе ги испишува на својот задник.

“Мојот задник ќе го предвидува победникот, се надевам дека тоа ќе донесе среќа на бразилскиот национален тим”, рекла Сузи.

Мис Бумбум редовно споделува фотографии на Инстаграм профилот каде најмногу го истакнува задникот, а тоа го следат милиони следбеници. На најголемиот дел од фотографиите позира во дрес од Барселона, поточно од Меси кој  ѝ е омилен фудбалер.

Извор: vesti24.mk

loading...

What do you think?

-1 points
Upvote Downvote

Total votes: 7

Upvotes: 3

Upvotes percentage: 42.857143%

Downvotes: 4

Downvotes percentage: 57.142857%

loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

loading...

Интернет измами: Внимавајте кога на Фејсбук ќе ве додаде атрактивна девојка…

Куба произведе вакцина против Рак за народни цени, излечени 100 илјади, Меѓу нив и странци