(ФОТО) Дупка во усните: Северина го извади силиконот, а сега тоа изгледа вака!


loading…Северина Којиќ деновиве присуствуваше на една модна ревија во Загреб, каде седеше во првите редови, а фотографите имаа што да „ловат“.
Имено, во фокусот на хрватските медиуми беа нејзините усни, кои изгледаат како да правела некаква промена на нив.

Сепак, нејзиниот менаџер го тврди спротивното и изјавува дека усните на Северина се исти како и пред 20 години.

 

Извор: vesti24.mk

 

ВМЕТНИ РЕАКЦИЈА
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
loading...
Previous Еве како изгледа маникир од 30 000 долари!
Next Дневен хороскоп (27.01.2018) Сабота

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *