ВИДЕО: Зошто некоји девојки плачат после секс?


Многу девојки сигурно се имаат запрашано, што ги тера да пачат после сексот. Во ова видео водителката објснува дека наместо да плачат треба да се смееат и да бидат расположени. Ако го имате овој проблем вие сте меѓу речиси 50 проценти од жените кои страдаат од посткоитална дисфорија. Плачењето после сексот настапува кај девојките без разлика дали се работи за мастурбација или секс со партнерот. Исто така објаснува дека тие што го имаат овој проблем треба да посетат психолог. Погледнете го видеото које е на гермаснки јазик:

loading...
Previous Предупредување пред бура: Обилни врнежи од дожд и снег
Next ТИВОК УБИЕЦ: Повеќето жени го носат на својата рака, а не знаат колку е опасно!

No Comment

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *