Накова со секси пози од базенот ќе ви го разубави денот: Надвор од вода влажна сирена, под вода како (с)експлозивно торпедо! (ФОТО+ВИДЕО)

Read More

Ѓоле Ѓогани жестоко го нападна Огњен Амиџиќ, а водителот ладно му спушти објавувајќи еден негов СМС! (ФОТО)

Read More

„Не ми треба филтер и баш ми е гајле“: Ваква не сте ја виделе – Јована Стојменовиќ во бикини издание (фото)

Read More
НАЈНОВИ НОВОСТИ

НОВИ НОВОСТИ

ПРОЧИТАЈТЕ НЕШТО НОВО

Овенот може да очекува решавање на финансиските проблеми, на Бикот му е неопходен одмор, Стрелецот може да се радува на деловните успеси, Рибите се напнати. ОВЕН Може да очекувате позитивен резултат во решавањето на финансиските проблеми. Нова можност за заработка е пред вас. loading…

0 142

Турската актерка Фахрие Евџан и сопруга на популарниот актер Бурак Озчивит се породи кон почетокот на пролетта и на свет донесе машко дете. Оттогаш не се појавуваше во јавност, се додека деновиве турските медиуми не ги пречекаа на аеродром и ги снимија како се враќаат од смеен одмор. loading…

0 188
НАЈГЛЕДАНИ

НАЈГЛЕДАНИ НОВОСТИ ОВА НЕДЕЛА

Антониа Гиговска во прегратка на Ацо Пејовиќ, многумина ја критикуваа поради еден детаљ, а прв беше Драган Вучиќ (фото)

НАУКАТА ПОТВРДУВА – НА ОВАА ВОЗРАСТ ПОЧНУВАМЕ ДА ЛИЧИМЕ НА НАШИТЕ МАЈКИ

Пред да станете татко еве што би сакала вашата партнерка да знаете

Цел свет го знае: Ова е таткото на Анџелина Џоли (фото)

За што најчесто се расправаат паровите пред да раскинат?

НЕКОЛКУ МАЛИ ТРИКОВИ ЗА БЕСПРЕКОРЕН ИЗГЛЕД: НА ОВОЈ НАЧИН ВАШАТА КОСА ПОДОЛГО ЌЕ ОСТАНЕ ЧИСТА!

ПОСЛЕДНИ НАТПИСИ ОД КАТЕГОРИЈАТА ФОТО

ФОТО ГАЛЕРИЈИ

Можеби мислиме дека оставаме трага на Земјата, но тоа е само привремено. Со време, мајката Природа ги враќа своите изгубени територии и не можеме да направиме ништо во врска со тоа. Овие слики се доказ за тоа! loading…

0 85

Пеколните жештини што ја зафатија Македонија, го прават животот на отворено неподнослив! Ако не си покрај вода или не фаќаш боја, или фаќај сенка, или бегај на ладно. Трето нема! Ама и немаат сите пари за на море и езеро, loading…

0 81

MENU

Back